MRJ-FL-FM20A 20W 30W Online Flying Fiber Lasermarkeermachine
video
Aanvraag sturen
product Introductie
Apparatuurintroducties
Systeemkenmerken:
◆ 100,000 werkuren zonder verbruiksartikelen, hoge energieconversie, stroomverbruik minder dan 600 W;
◆ Goedkeuring van kleine luchtkoeling in plaats van waterkoeling, laag stroomverbruik;
◆ De software kan automatisch serienummer, datum, streepjescode en 2D-code genereren.
Productdetails
Online Flying Fiber Laser Marking Machine
Prestatieparameters
Model
MRJ-FL-FM20A
MRJ-FL-FM30A
Laservermogen
20W
30W
Lasergolflengte
1064nm
1064nm
Straalkwaliteit
M2<>
M2<>
Herhalingsfrequentie
20-80KHz
30-80KHz
Markeringsveld
110mmx110mm
110mmx110mm
Markeringsdiepte
Minder dan of gelijk aan 1,2 mm
Markeringslijnsnelheid
Minder dan of gelijk aan 14000 mm/s
Minimale lijnbreedte
10um
10um
Minimaal teken
0.15mm
0.15mm
Herhaling Precisie
±0.005mm
±0.005mm
Energieverbruik
Minder dan of gelijk aan 600w
Minder dan of gelijk aan 800w
Onderhoudsvrije tijd
100000 uur
100000 uur
Ingangsvermogen:
Eenfase 110VAC/220VAC/50-60Hz
Koelmethode:
Luchtafkoeling
Luchtafkoeling
Let op: naast 20W, 30W, 50W zijn er ook machines verkrijgbaar.
Toepassingen
Populaire tags: MRJ-FL-FM20A 20W 30W Online Flying Fiber Lasermarkeermachine, gemaakt in China, leveranciers China, fabrikanten, lage prijs, kopen, goedkoop, korting